اخبار

سرانجام هیات داوری 7 نفره جشنواره سی‌ونهم فیلم فجر، پس از دیدن 57 فیلم، 16 اثر را برای نمایش و داوری نهایی در سال کرونازده سینمای ایران انتخاب کردند، فیلم های که مرور داستان ها و لیست بازیگرانش حائز اهمیت است.

چهارشنبه 08 بهمن 1399

دبیر جشنواره فیلم فجر تاکید کرد اگر تنها فیلم رد شده در شورای پروانه نمایش، مجوز بگیرد، می‌توان امکان نمایش آن را در بخش "خارج از مسابقه" فراهم کرد.

سه شنبه 07 بهمن 1399

سید محمدمهدی طباطبایی‌نژاد دبیر سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر در قالب یک نشست زنده اینترنتی ضمن رونمایی از پوستر این دوره، فهرست نهایی فیلم‌های جدول اکران جشنواره را اعلام کرد.

سه شنبه 07 بهمن 1399

ساخت یک سریال تلویزیونی بر مبنای «هری پاتر» در مراحل اولیه است.

سه شنبه 07 بهمن 1399

هرچند برگزارکنندگان جشنواره تئاتر و فیلم فجر عنوان کرده‌اند که اجازه شفاهی برای برگزاری بخش حضوری این جشنواره‌ها را به شکل محدود دارند ولی گفته می شود، هنوز هیچ ابلاغ رسمی از سوی وزارت بهداشت درباره حضور مخاطبان در این دو جشنواره صورت نگرفته است.

سه شنبه 07 بهمن 1399

مدیر امور سینمایی بهمن سبز در خوزستان گفت: با احداث ۶ سالن در سینما بهمن اهواز، این سینما به مدرن ترین پردیس سینمایی خوزستان تبدیل خواهد شد.

سه شنبه 07 بهمن 1399

آلبرتو گریمالدی تهیه کننده سینما که شماری از فیلم‌های مطرح از جمله وسترن اسپاگتی «خوب، بد، زشت» و «دارو دسته‌های نیویورک» را تهیه کرده بود در ۹۵ سالگی درگذشت.

دوشنبه 06 بهمن 1399

نشریه "اسکرین" فیلم فنلاندی «به زودی» با بازی شهاب حسینی را در فهرست مهم ترین آثار اروپایی، مورد توجه جشنواره های سینمایی در سال ۲۰۲۱ قرار داد.

دوشنبه 06 بهمن 1399

دبیر انجمن سینماداران بیان کرد سینماهای مردمی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر نسبت به دوره‌های گذشته افزایش پیدا می‌کند.

دوشنبه 06 بهمن 1399

فیلم سینمایی «قاتل و وحشی» به کارگردانی حمید نعمت‌الله از فیلم‌های راه‌یافته به جشنواره سی‌ونهم فیلم فجر پس از اعمال اصلاحات باردیگر به شورای صدور ‌پروانه نمایش رفت.

دوشنبه 06 بهمن 1399

محمدرضا فرجی با بیان اینکه آخرین سانس نمایش فیلم در جشنواره امسال قبل از ساعت 20 خواهد بود، گفت: امسال به دلیل بیماری کرونا در بخش سینماهای مردمی هیچ بلیتی در اختیار گیشه سینماها قرار نمی‌گیرد.

یکشنبه 05 بهمن 1399

غلامرضا فرجی مدیر پخش موسسه بهمن سبز با بیان اینکه فروش «دیدن این فیلم جرم است» خوب بوده است عنوان کرد که این تجربه، تمرینی برای میزبانی بخش مردمی جشنواره فیلم فجر است.

شنبه 04 بهمن 1399

ابوالفضل پورعرب ستاره سینمای دهه 70 با بیان اینکه سوپراستار و هالیوود شوخی است، گفت: واژه سلبریتی مضحک است و برای کسانی استفاده می شود که درست نیست.

شنبه 04 بهمن 1399

۲ فیلم جدید از ۴ و ۶ بهمن در سینماهای «هنر و تجربه» روی پرده می‌روند.

شنبه 04 بهمن 1399

دبیر سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر درباره اصلاحیه و آخرین وضعیت دو فیلم «شیشلیک» و «قاتل و وحشی» توضیحاتی ارائه کرد.

شنبه 04 بهمن 1399

پس از مسعود کرامتی و مریم سعادت، یکتا ناصر و حسن معجونی نیز به جمع بازیگران اولین ساخته سینمایی یوسف حاتمی‌کیا اضافه شدند.

شنبه 04 بهمن 1399

نخستین تصویر از فیلم‌سینمایی «ابلق» تازه‌ترین اثر نرگس آبیار رونمایی شد. این تصویر گریم متفاوت بهرام رادان را در این فیلم سینمایی نشان می‌دهد.

شنبه 04 بهمن 1399

فردین خلعتبری موسیقی فیلم سینمایی «مصلحت نظام» به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه و کارگردانی حسین دارابی را ساخت.

پنج شنبه 02 بهمن 1399

وضعیت برگزاری سی‌ونهمین جشنواره فیلم فجر برای میزبانی ایمن از مخاطبان مردمی در این دوره از جشنواره، شرایط ویژه‌ای را رقم زده است.

پنج شنبه 02 بهمن 1399

حوزه هنری از آمادگی سینماهای خود برای میزبانی مردمی در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر مطابق با پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

پنج شنبه 02 بهمن 1399